Start / Aktualności » XVIII MITYNG PŁYWACKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KALISZA

2018-11-20 / XVIII MITYNG PŁYWACKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KALISZA
Zapraszamy wszystkich Naszych zawodników z roczników 2003-2014 ...

ZAPROSZENIE

Uczniowski Klub Sportowy DZIEWIĄTKA OSRIR Kalisz informuje że w dniu 02.12.2018 r. (niedziela) o godzinie 13.30 na basenie OSRiR przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu odbędzie się XVIII MITING PŁYWACKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KALISZA.

Zapraszamy wszystkich zawodników z roczników 2003-2014 w celu odbioru kart startowych dla zawodników prosimy zgłosić się do biura Klubu UKS 9 OSRiR Kalisz po kartę zgłoszeniową. Termin zapisów do 28 listopada 2018.

Koszt zawodów 25 zł pokrywane przez rodzica zostanie przeznaczona na paczkę świąteczną dla zawodnika.

Zarząd UKS 9 OSRiR Kalisz

Galeria zdjęć