Get Adobe Flash player
Start / Aktualności » UWAGA!

Aktualności
2019-06-19 / UWAGA!
Zapraszamy w najbliższą sobotę 22.06.2019r. od godz. 11.00 na Przystań nad Prosną przy Wale Piastowskim 3 na POLSAILING DAY, stanowiący inaugurację programu PolSailing 2019 ...

W poniedziałek 17 czerwca rozpoczął się nabór do 7. edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej - PolSailing 2019 (www.polsailing.pl), którego organizatorem jest Polski Związek Żeglarski, a Partnerem Głównym Ministerstwo Sportu i Turystyki, na podstawie którego uczestnik będzie mógł skorzystać z 15 godzin bezpłatnej edukacji żeglarskiej na łódce klasy Optimist (7-10 lat) lub desce z żaglem (9-12 lat). Uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa nad wodą, nauczą się podstaw żeglowania, otrzymają materiały szkoleniowe – podręczniki „ABC Optimista” lub „ABC windsurfingu”, karty umiejętności, a na koniec certyfikat „Zdolnego Żeglarza”, jako motywacja do dalszego rozwoju.

„PZŻ we współpracy z MSiT oraz regionalnymi partnerami w postaci okręgowych związków żeglarskich oraz klubów, przygotował atrakcyjną ofertę poznania żeglarskiego świata, do którego zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Zapraszam na pokład programu PolSailing 2019.” - zachęca dr Tomasz Chamera - Prezes PZŻ.

Sam program ruszy z początkiem wakacji, a pierwszą częścią, która go otwiera, będzie impreza „PolSailing Day”. Odbędzie się ona już w sobotę 22 czerwca w 18 ośrodkach (Bolesławiec, Częstochowa, Gdańsk x 2, Kalisz x 2, Kielce, Kraków, Lublin, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Świecie, Toruń, Warszawa x 2, Włocławek, Wrocław), które realizują, a tym samym zainaugurują u siebie program PolSailing 2019.

http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/news/startuje-7-edycja-ogolnopolskiego-programu-edukacji-zeglarskiej---polsailing-2019

UWAGA!

Informujemy, że liczba miejsc dla uczestników w imprezie „PolSailing Day” jest ograniczona do 100 i aby w niej uczestniczyć, trzeba dokonać rejestracji, która jest możliwa od poniedziałku 17 czerwca. Na każdego uczestnika czekają atrakcje i nagrody.

- Zgłoszenia do „PolSailing Day” (22 czerwca) można dokonać TUTAJ: https://www.polsailing.pl/polsailing-day

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polsailing.pl oraz www.pya.org.pl

Zachęcamy również do śledzenia informacji na kanałach mediów społecznościowych www.fb.com/polsailing 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w pływaniu, triathlonie oraz organizacja zawodów pływackich
i triathlonowych jest dofinansowana ze środków budżetowych miasta Kalisza oraz Ministerstwa Sportu
i Turystyki
Polityka cookies