Get Adobe Flash player
Start / Aktualności » IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Śremu

Aktualności
2012-04-30 / IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Śremu
W dniu 28 kwietnia 2012r. w Śremie odbyły się

zawody pływackie o Puchar Burmistrza miasta. Podczas zawodów wystartowało 30 zawodników z naszego klubu z roczników 1997, 1998, 1999, 2000 i 2001. Podczas całego dnia zmagań podzielonego na dwa bloki zawodnicy nasi zdobyli łącznie aż 58 medali (19 złotych, 22 srebrne i 17 brązowych). Nasi sportowcy zdeklasowali tym rywali, gdyż drugi w klasyfikacji klub zdobył 37 medali w tym 11 złotych a trzeci 27 medali w tym 11 złotych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.


Przedstawiamy liste medalową z poszczególnymi konkurencjami:

ADAMCZEWSKI Eryk 
   srebro  200m klasyczny 2:54.90
   srebro  100m dowolny   1:21.51
   brąz      50m klasyczny    48.40
BARAN JAKUB
   złoto     50m klasyczny    44.19
   srebro  100m klasyczny 1:37.03
   srebro  100m zmienny  1:29.64  
   brąz     200m zmienny  3:12.48
CHODYŁA Paulina
   srebro  200m dowolny   2:37.40
   brąz     100m grzbiet    1:20.84
   brąz       50m grzbiet       38.09
   brąz     100m dowolny   1:12.01
DYMNA Olimpia
   brąz     200m dowolny   2:27.02
IWANICKI Aleksander
   srebro   50m klasyczny    44.34
   brąz     100m klasyczny 1:39.21
JUSZCZAK Aleksandra
   złoto    100m grzbiet     1:16.42
   brąz       50m grzbiet       35.90 
KIT Natalia
   złoto      50m motyl         34.86
   złoto    200m zmienny   2:48.34
   złoto      50m dowolny      30.90
   złoto    100m zmienny   1:16.79
KIT Zuzanna
   złoto      50m klasyczny    35.16
   złoto    100m klasyczny  1:15.16
KRYSZTOFORSKI Fryderyk
   złoto     50m dowolny       31.98
   złoto     50m grzbiet        37.00
   srebro  100m grzbiet      1:22.68
   brąz      50m motyl          38.01
KUBIACZYK Jakub
   złoto     50m grzbiet        30.32
   złoto    100m motyl        1:01.69
KUBIAK Bartłomiej
   złoto     50m klasyczny    38.70
   złoto    100m klasyczny  1:24.87
   srebro  200m zmienny    2:45.48
   brąz     100m zmienny   1:17.01
LATOSIŃSKI Michał
   złoto     50m motyl          37.00
   złoto    200m dowolny     2:44.79
   brąz      50m dowolny       34.18
   brąz     100m motyl        1:30.21
MARCINIAK Oliwia
   złoto    200m zmienny    2:41.69
   srebro    50m motyl          31.81
   srebro  100m motyl        1:12.12
MOCZULSKI Mateusz
   brąz     100m motyl        1:44.50
PŁÓCIENNIK Wiktoria
   srebro   50m dowolny       34.18
   brąz     100m klasyczny   1:32.71
POPŁONYK Aleksandra
   złoto    200m dowolny     2:17.77
   srebro   50m dowlony        29.71
   brąz     100m dowolny     1:03.62
PRZYBYLSKI Jakub
   złoto     50m klasyczny     35.78
   srebro  100m klasyczny   1:17.90
SZCZEREK Szymon
   srebro   50m grzbiet         41.64
   brąz    100m dowolny      1:22.57
ŚWIĄTEK Dorota
   srebro  100m grzbiet       1:16.53
   srebro   50m grzbiet         35.09
WIĄCZEK Weronika
   srebro   50m klasyczny      43.89
   srebro  100m klasyczny   1:32.40
   srebro  100m zmienny     1:29.18
   brąz     200m zmienny     3:18.07
WOŹNIAK Weronika
   srebro   200m dowolny     2:18.19
ŻURAWA Kacper
   srebro   100m grzbiet      1:12.86

   srebro 8x50 dowolny        3:59.35

Galeria zdjęć
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w pływaniu, triathlonie oraz organizacja zawodów pływackich
i triathlonowych jest dofinansowana ze środków budżetowych miasta Kalisza oraz Ministerstwa Sportu
i Turystyki
Polityka cookies