Get Adobe Flash player
Start / Aktualności » Mistrzostwa Polski Dębica 13-15 lipca 2012

Aktualności
2012-07-18 / Mistrzostwa Polski Dębica 13-15 lipca 2012

W dniach od 13.07 do 15.07.2012 w Dębicy Nasi zawodnicy rocznika 97, uczestniczyli w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu. Wspaniale zaprezentowała się Zuzanna Kit, która dwukrotnie wystąpiła w finałach A i jeden raz w finale B. Na 50m stylem klasycznym uplasowała się na 6 miejscu ze wspaniałym czasem 34,78s. Na 100 m tym samym stylem zajęła również 6 miejsce z czasem 1.15,87s, natomiast na 200m zajęła 11 miejsce z czasem 2.50,23s. Natomiast Jakub Kubiaczyk trzykrotnie startował w finałach B i zajął 10 miejsce. 100m stylem grzbietowym z bardzo dobrym czasem 1.03,67s, 14 miejsce 100m stylem motylkowym z czasem 1.01,51s oraz 15 miejsce 50m stylem motylkowym. Pozostali Nasi zawodnicy Dorota Świątek, Olimpia Dymna oraz Oliwia Marciniak również zaprezentowali się z dobrej strony bijąc lub zbliżając się do swoich rekordów życiowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w pływaniu, triathlonie oraz organizacja zawodów pływackich
i triathlonowych jest dofinansowana ze środków budżetowych miasta Kalisza oraz Ministerstwa Sportu